Valentin Oman *
(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Rue Saint-Denis", signiert Oman, datiert 84, Mischtechnik auf Papier, 29 x 26,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.06.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Valentin Oman *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt |
Datum: | 13.06.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 02.06. - 13.06.2012 |